Hledáme kandidáta/ku na pozici Mediální koordinátor/ka

zveřejněno 20.07.2017

Náplň práce:

  • tvorba obsahu i zodpovědnost za formální stránku publikací o energetice a změně klimatu i jejich sociálním rozměru
  • psaní článků do médií a editace textů
  • vydávání tiskových zpráv
  • tvorba mediální strategie kampaně
  • správa webu a Twitter účtu organizace
  • pomoc se zajištěním veřejných akcí

Požadujeme:

  • alespoň základní orientaci v tématech změny klimatu, energetiky a nutnosti přechodu na nízkouhlíkovou ekonomiku
  • relevantní vysokoškolské vzdělání
  • dobré komunikační schopnosti, schopnost poutavě přibližovat složitá témata
  • znalosti využití různých typů médií a formulace sdělení pro ně
  • schopnost myslet v kontextu, nacházet nové souvislosti a propojovat témata v komunikaci
  • samostatnost, zodpovědnost a kreativitu
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • motivaci formovat veřejné mínění v tématech přechodu na nízkouhlíkovou ekonomiku

Výhodou:

  • prokázaná zkušenost s realizací veřejných kampaní (nevládní sektor, PR, média, sociální média)
  • praxe z nevládního sektoru v oblasti životního prostředí nebo regionálního rozvoje

Nabízíme:

  • 50% pracovní úvazek formou DPČ po dobu od 1.9.2017 do 31.12.2017 s možným prodloužením
  • finanční ohodnocení nad průměrem neziskového sektoru
  • zázemí mezinárodní organizace CEE Bankwatch Network
  • možnost realizace vlastních nápadů a formulace směřování kampaně
  • notebook, telefon
  • kancelář v Praze nedaleko metra B
  • flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova

V případě zájmu pošlete do 27. července životopis a motivační dopis na adresu cde@ecn.cz. V motivačním dopise popište i relevantní dosavadní zkušenosti s veřejnou komunikací. Jako předmět emailu uveďte: Mediální koordinátor/koordinátorka.

Vybrané zájemce pozveme k pohovorům.

Více informací na emailu cde@ecn.cz, případně tel. 605 276 909

Centrum pro dopravu a energetiku

CEE Bankwatch

Zaujal Vás tento článek?
Doporučte článek známým!

Hledaný výraz

[ zavřít ]