Zajímají vás velké problémy, kterým dnes společnost čelí? Zapojte se do diskuze a podělte se o své myšlenky, nápady a zkušenosti.

zveřejněno 09.08.2021

V rámci výzkumu zveme mladé lidi z celé Evropy, aby se zúčastnili řady diskusních skupin, kde budeme společně hovořit o některých z největších problémů, kterým dnes společnost čelí.

Budeme pořádat několik diskuzí v různých termínech, budou se konat v Praze ve Skautském Institutu na Staroměstském náměstí. První z nich je naplánovaná na 23. srpna 2021 v 13:00.

Účast ve výzkumu je honorována částkou 750 Kč za dvě a půl hodiny vašeho času, proplatíme vám cestu za námi a součástí je i občerstvení, takže nevyhládneme. Podmínkou účasti je certifikát o dokončeném očkování či negativní test na COVID-19 starý maximálně 24h a provedený autorizovanou laboratoří. Děkujeme za pochopení.

Tyto diskuse jsou součástí výzkumu, který pomůže nevládním a charitativním organizacím lépe porozumět veřejnému mínění ohledně nejnaléhavějších otázek naší doby.

Diskusní skupiny se budou konat v týdnu od 23. do 30. srpna v Praze. Chcete-li se přihlásit k účasti, vyplňte tento krátký dotazník se základními informacemi o vás (věk, pohlaví, atd.). Účelem dotazníku je pouze zajistit, abychom získali širokou škálu lidí z různých prostředí a zjistit v jaké dny by se vám to nejvíce hodilo.

Vyplňte prosím dotazník do pátku 13. 8. 2021 a my se vám obratem ozveme s dalšími informacemi. Doufáme, že se brzy uvidíme!

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se na tuto adresu: nicole.princlova@cde-org.cz

-------------

DOTAZNÍK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVQzRoT7ALh14dUCa1MVE5E_JEkis4qbc9uiH5F-ghDd0Mkw/viewform?usp=sf_link

Žádáme všechny o dodržování všech protiepidemických opatření. Před vstupem do sálu budeme vyžadovat prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů:
  • negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní nebo negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (uznáváme jen testy provedené autorizovanými laboratořemi)
  • prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
  • očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny uplynulo více než 14 dní.

 

Zaujal Vás tento článek?
Doporučte článek známým!

Hledaný výraz

[ zavřít ]